Німеччина — Zugspitze
27 — 31 серпня, 2023 р
4 дні
Німеччина / Garmisch-Partenkirchen
А вам знайоме почуття, коли ти доходиш до вершини гори?
Група: 9 учасників + гід
Вартість: 750 €
Виїзд із Варшави, Вроцлав
А вам знайоме почуття, коли ти доходиш до вершини гори? Ви бачили зоряне небо, коли ночуєш у гірській хатині? Стільки зірок в одному місці ніде немає, і здається, що до кожної можна дістати рукою. Хіба таке побачиш на стандартному відпочинку в готелі? Ні?! Тоді просто запрошуємо вирушити разом з нами на найвищу гору Баварських Альп — Zugspitze!

Це буде коротка, але дуже насичена подорож: через баварський ліс і ущелини, які захоплюють дух, трекінг по високогірних долинах і проходження віа-феррати (простий варіант), ночівля в гірській хатині та романтика похідного побуту, а в нагороду — чудові види з висоти майже 3000 м над морем і найвища гора Німеччини за плечима.

Існує безліч варіантів сходження на вершину Цугшпітце. Ми підемо через долину Рейнталь. Почнемо наш маршрут з ущелини Партнахкламм і в перший день дійдемо до притулку на висоті 2052 м. До обіду підемо на Zugspitze (2962 м), а далі на нас чекає спуск по долині.

Маршрут трекінговий, середньої складності, але спеціальної підготовки чи альпіністського спорядження не вимагає. Супроводжуватиме групу гід-альпініст, він поділиться досвідом і покаже як проходити складні ділянки, забезпечить необхідний рівень страховки на маршруті.
Німецьке містечко Garmisch-Partenkirchen, Баварія
Ущелина Partnachklamm
Озеро Eibsse біля підніжжя масиву Цугшпітце
Програма сходження
ДЕНЬ 1: Прибуття в Гарміш-Партенкірхен
Виїзд із Варшави запланований орієнтовно опівночі. Так, щоб прибути до Гарміша-Партенкірхена вдень. Розміщення в готелі. Можемо вирушити на прогулянку містом або озером Ейбсі.
ДЕНЬ 2: Трекінг до хатини Knorrhütte
Вихід на старт маршруту з готелю через ущелину Partnachklamm. Трекінг по долині Reintal до гірської хатини Knorrhütte. Ночівля в хатині.
ДЕНЬ 3: Сходження на Zugspitze
Ранній вихід з хатини. Штурм вершини Zugspitze (3768 м). Спуск у долину. Повернення в Гарміш. Ніч у готелі.
ДЕНЬ 4: Виїзд додому
Після обіду виїзд до Варшави.
Вартість: 750€ / 3450 zł
У цю суму включено:
 • Переїзд в Гарміш-Партенкірхен (Німеччина) і назад
 • Проживання в готелі зі сніданками
 • Ночівля у притулку з вечерею та сніданком
 • Робота гіда-альпініста
 • Консультація та допомога у підготовці
 • Туристичне страхування
 • Додатково:
  — Особисті витрати
  — Оренда спорядження
Деталі подорожі
Вершина Zugspitze