Pieniny: каякінг на Дунайці
23 червня - 25 червня, 2023 р
3 дні
Pieniny, Polska
У Пеніни приїжджають за емоціями від сплаву, відпочинком на природі, посиденьками біля багаття
Група: 18 осіб
Вартість: 1000 PLN
Виїзд із Варшави, Кракова
Не таємниця, що в Пеніни на Дунаєць приїжджають за емоціями, які отримують від сплавів по річці. На ділянці від Sromowce Niżne до Szczawnica, серед гірських хребтів та вапнякових скель, річище річки утворює численні вигини та пороги, від чого сплав на каяках стає цікавішим та екстремальнішим.

На початку поїздки познайомимося з головною туристичною базою в Пенінах над річкою Дунаєць і пройдемо 8 кілометрів вниз за течією на каяках. Обіцяємо вам атмосферу драйву та веселощів з дивовижними видами.

Потім влаштуємо неймовірний хайкінг гірськими стежками до Трьох Корон, Замкової Гори, на Чертезик та Соколицю, звідки відкриваються кращі краєвиди на вигини річки та ущелину Дунайця.

Але Пеніни відомі не лише своєю приголомшливою природою, а й унікальною архітектурою. Ви зможете оцінити історичні будівлі та замки 18-19 століть, коли будете гуляти старовинними вуличками Щавниці.
Програма подорожі
ДЕНЬ 1-Й — 23 ЧЕРВНЯ;
Ущелина Дунаєць
Ми зустрічаємося рано-вранці у Варшаві та вирушаємо на південь Польщі. Дорога до селища Нідзіца займе приблизно 7 години. Після приїзду розселяємося по кімнатах тур бази й біжимо до їдальні на обід.

Далі ми вирушимо на точку старту сплаву Дунайцем. Вже на місці інструктори проведуть коротке навчання та видадуть необхідне спорядження. Потім розсідаємося по човнах і вирушаємо вниз по бурливій течії. Увечері повернемось на базу. Гриль. Багаття. Відбій.
ДЕНЬ 2-Й — 24 ЧЕРВНЯ; КІЛОМЕТРАЖ 15 КМ; ЧАС ПІШОГО ШЛЯХУ 7 год;
Три корони — Соколиця
Весь день ми проведемо у неймовірно красивому Пенінському національному парку. Наш трекінговий маршрут складено так, щоб за день ми встигли відвідати всі топові місця в Пенінах: найвища гора Пенін — Три Корони; гора Соколиця, яка знаменита реліктовою сосною, якій близько 500 років; а Замкова Гора вважається найбільш важкодоступним місцем у Пенінах з крутими урвищами та скелями, а ще на горі колись стояв замок.

Загалом, день обіцяє бути цікавим та насиченим. Усього пройдемо приблизно 15 км. Додому повернемося до вечері.
ДЕНЬ 3-Й — 25 ЧЕРВНЯ
Щавниця
Якщо буде спекотна погода, йдемо купатися і засмагати на озеро, а якщо дощитиме, то йдемо гуляти середньовічним замком. Після виселення заїдемо до міста-курорту Щавниця. Проходжуючи історичним центром містечка, важко вірити, що це в Польщі — вся історична забудова виконана у швейцарсько-тирольському стилі середини 18 століття. Потім пропонуємо пройтися до водоспаду з природним басейном чистої, крижаної води.

На завершення поїздки смачно обідаємо у гуральській корчмі. А після обіду вирушаємо назад. Пізно ввечері будемо у Варшаві.
Корисно знати
Вартість поїздки: 1000 PLN
У цю суму включено:
  • Переїзд до Пеніни та назад
  • Проживання в готелі 2 ночі
  • Повноцінне харчування: сніданок, обід, вечеря
  • Сплав на каяках та необхідне спорядження
  • Супровід та робота інструкторів
  • Туристичне страховання
  • Вхідні квитки до нац. парку
  • Оплачується самостійно:
    — Особисті витрати